Відбулося засідання обласної тристоронньої соціально-економічної ради, в рамках якого представники обласної влади – Валерій Баранов та Віктор Межейко, профспілок – Віктор Сластьон та роботодавців – Петро Ванат підписали тристоронню територіальну угоду на 2014-2016 роки.




