Урочисті заходи з нагоди 69-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні відбулися в усіх комунальних установах соціальної сфери області. В них на сьогодні проживає 170 ветеранів війни. Вітали героїв – визволителів з Днем Перемоги трудові колективи цих установ, представники місцевих органів влади, підприємств, громадських, молодіжних, партійних та релігійних організацій.




