НАСТАВНИЦТВО ДЛЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ: ЗАТВЕРДЖЕНО ПОРЯДОК ОРГАНІЗАЦІЇ

11.08.2026

В Україні продовжується розвиток системи наставництва для дітей та молодих людей, які потребують підтримки.

29 липня 2026 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову № 977 «Деякі питання організації та здійснення наставництва».

Документ затверджує Порядок організації та здійснення наставництва, а також визначає умови, яким мають відповідати центри соціальних служб, центри надання соціальних послуг та інші юридичні особи для надання соціальної послуги з організації наставництва.

Важливою складовою розвитку наставництва є формування мережі надавачів відповідної соціальної послуги. До цієї роботи можуть долучатися територіальні громади, центри соціальних служб, центри надання соціальних послуг, громадські та благодійні організації, представники бізнесу та інші заінтересовані сторони.

Розвиток наставництва — це внесок у створення додаткових можливостей для дітей та молодих людей, зміцнення соціальної згуртованості та посилення спроможності громад і області.

Детальніше:

  • Закон України «Про наставництво» № 4744-IX
  • Постанова Кабінету Міністрів України № 977 «Деякі питання організації та здійснення наставництва»