ІНФОРМАЦІЯ щодо проведеного засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян

23.11.2021

ІНФОРМАЦІЯ

щодо проведеного засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян

 

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Руслана Шиханова 23.11.2021 відбулось онлайн-засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян.

У заході також взяли участь в. о. директора Департаменту соціального захисту населення Катерина Кривошей та члени регіональної комісії.

Руслан Шиханов поінформував присутніх, що основним завданням комісії є розгляд документів та прийняття рішень з метою вирішення питань визначення статусу окремим категоріям громадян відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян».

Постановою передбачено проведення до 1 січня 2022 року заміни посвідчень у зв’язку із затвердженням нових зразків посвідчень:

особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорія 1);

учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (категорії 2 і 3) з числа громадян, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт.

За результатами засідання комісією прийнято рішення провести заміну посвідчень трьох учасників ліквідації ядерних аварій, віднесених до категорії 2,  одного учасника ліквідації ядерних аварій, віднесеного до категорії 3,  шести учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 1, та особи, потерпілої внаслідок Чорнобильської катастрофи категорії 1.

Також комісією прийнято рішення надати одне посвідчення дружині померлого громадянина з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, та одне посвідчення дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи.

По всім розглянутим заявам прийняті позитивні рішення.