Як подолати стрес самостійно

25.05.2023
З метою навчання управлінню стресом для дорослих, Запорізький обласний центр соціальних служб із серпня 2022 року реалізовує курс Self-Help Plus (SH+, Самодопомога +).
З 22 по 24 травня 2023 року тренери Запорізького обласного центру соціальних служб проводять чергове навчання для фасилітаторів з ведення групового курсу управління стресом для дорослих «Самодопомога плюс», в навчанні взяло участь 6 працівників Запорізького міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Воно сприятиме його впровадженню серед мешканців м. Запоріжжя, і, відповідно, також сприятиме виробленню в учасників, які відвідають курс, навичок із самостійного подолання стресу.
Курс розроблений Всесвітньою організацією охорони здоров’я як груповий курс управління стресом, що складається із 5 занять, які підходять для всіх випадків, коли людина постраждала від несприятливих умов:
- Заняття 1 «Заземляємося»
- Заняття 2 «Відчіпляємося від гачка»
- Заняття 3 «Діємо згідно з власними цінностями»
- Заняття 4 «Проявляємо турботу»
- Заняття 5 «Створюємо простір»
Курс схожий на урок. Проте, він відрізняється від багатьох інших групових курсів тим, що для передачі більшої частини змісту використовується попередньо записане аудіо та ілюстрований матеріал.
Метою курсу є забезпечення психологічної підтримки людей, які переживають вкрай несприятливі обставини, в т.ч., з особистісних труднощів і стресу, пов’язаного з роботою або сім’єю.
За результатами навчання спеціалісти отримають довідки, про успішність проходження 15-годинного курсу.
Якщо Ви чи Ваші знайомі переживають несприятливі обставини та потребуєте розвитку навичок боротьби зі стресом та самодопомоги, звертайтеся до Запорізького обласного центру соціальних служб за номером: (061) 239-81-81 або (061)702-33-19.