Соціальна робота в умовах війни

28.04.2022

24 лютого 2022 року наша держава, нажаль, живе за новими правилами за правилами воєнного стану. Ці правила вносять зміни в усі сфери життєдіяльності, в тому числі і в практику соціальної роботи.

Для своєчасного та професійного реагування на виклики в соціальній роботі, пов’язані з воєнними діями, в тому числі в Запорізькій області, фахівці Запорізького обласного центру соціальних служб взяли участь у  Міжнародних науково-практичних онлайн семінарах:

  • 21.04. 2022 року за темою «Соціальна робота з ВПО в умовах війни»;
  • 26.04.- 27.04.2022 року - «Соціальна робота з жінками, які зазнали гендерно зумовленого насильства в умовах війни».

Навчання започатковано  за ініціативою Європейської та Східно-Європейської асоціації шкіл соціальної роботи спільно  з Національним університетом «Києво-Могилянська  академія»,  Факультетом соціальних наук i соціальних технологій, Кафедрою Школа соціальної роботи ім. В. І. Полтавця.

Метою проведення навчань є представити та обговорити практику соціальної роботи з внутрішньо переміщеними особами та отримати інструменти для реагування на гендерно зумовлене насильство щодо жінок в умовах війни.

За можливості участь у навчанні візьмуть також фахівці соціальної роботи територіальних громад області та соціальні працівники неурядових організацій.