Про роботу над проектом Територіальної угоди між Запорізькою облдержадміністрацією та обласною радою, Запорізької федерацією роботодавців та Запорізькою обласною радою профспілок на 2014-2015 роки

02.06.2014

У нашому регіоні здійснюється постійний діалог між органами виконавчої влади, профспілками та організаціями роботодавців.

В області напрацьована серйозна практика укладання регіональних угод.

Зараз в області продовжує діяти Регіональна угода між Запорізькою облдержадміністрацією та обласною радою, Запорізької федерацією роботодавців та Запорізькою обласною радою профспілок на 2011-2013 роки.

На сьогоднішній день ведеться робота з укладання Територіальної угоди між Запорізькою облдержадміністрацією та обласною радою, Запорізької федерацією роботодавців та Запорізькою обласною радою профспілок на 2014-2015 роки.

Представники сторін соціального діалогу працюють над текстом угоди, зокрема проект опрацювали структурні підрозділи облдержадміністрації та територіальні органи центральних органів виконавчої влади, які висловили свої зауваження та пропозиції.

Досягнуто згоди по 177 зобов'язанням, залишилося 14 неузгоджених положень проекту, що стосуються питань житлово-комунального господарства та будівництва, охорони здоров’я, оплати та охорони праці тощо.

Робота над проектом Територіальної угоди знаходиться на завершальній стадії.