Про Пленум обласної організація ветеранів України

02.04.2021

Про Пленум обласної організація ветеранів України

 

 

Обласна організація ветеранів України провела третій Пленум ради, участь у якому взяли керівники та представники ветеранських організацій районів, міст та громад області.

Пленум обговорив хід та підсумки адміністративно - територіальної реформи в області, її влив на роботу громадських організацій ветеранів, необхідність збереження  історичної пам’яті та проведення благодійної акції «Марафон «Пам'ять».

Доповідачем з основних питань Пленуму була голова обласної організації Валентина Матвєєва.

Про позитивний досвід роботи з органами місцевої влади і самоврядування щодо соціального захисту ветеранів різних категорій і пенсіонерів в умовах проведеної децентралізації виступили керівники районних ветеранських організацій: Пологівського району - Таран Є.С., Запорізького  – Коношенко Б.І., міста Василівки - Шаповал І.П., Ревуцький І.М.- голова Оріхівської районної організції ветеранів, Бучакчійський О.С – голова Приморської організції, в яких продовжується процес реорганізації.

Учасники Пленуму підтримали пропозицію обласної ради ветеранів щодо небхідності проведення благодійної акції «Марафон «Пам'ять» з нагоди Дня Пам`яті, примирення  та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні безпосередньо на територіях.

Також  ветерани звернули увагу на те, що майже всі ветеранські організації не отримують фінансової підтримки на виконання статутної діяльності з місцевих бюджетів. 

Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області поінформували учасників Пленуму про перспективи та новації у пенсійному забезпеченні пенсіонерів області та організаційну участь у спільній роботі з громадськими організаціями  ветеранів області по застосуванню  пенсійного законодавства.

У роботі Пленуму взяли участь  в.о. директора Департаменту  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю  ОДА Горідько М.В. та

співголова президії обласної координаційної ради громадських об`єднань та організаціїй з громадянами, які потребують соціальної підтримки Лосєва І.В.

За результатами розглянутих питань Пленумом прийняті відповідні постанови.

У звязку з кадровими змінами заступником голови обласної організації ветеранів  обрано Сластьона В.М.