Про вшанування ветеранів

07.10.2021

Про вшанування ветеранів

 

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана 5 жовтня в обласній організації ветеранів України відбулася зустріч ветеранського активу області. У зустрічі взяли участь виконувач обов’язків директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Катерина Кривошей та перший заступник голови обласної ради Людмила Любім.

На зустрічі були обговорені актуальні питання реорганізації та діяльності громадських організацій ветеранів, приведення їх структури у відповідність до адміністративного устрою області. запрошені керівники ветеранських організацій поділилися з присутніми позитивним досвідом роботи своїх організацій.

За активну громадську діяльність та значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху голову Мелітопольської міської організації ветеранів Бабенка Євгена Анатолійовича нагороджено медаллю «За розвиток Запорізького краю», відзнаку  «Почесний ветеран Організації ветеранів України» отримала голова обласної громадської організації «Асоціація ветеранів МВС України» Наталія Граматунова. Голів семи громадських організацій ветеранів було нагороджено почесними грамотами, грамотами та подяками обласної ради, обласної державної адміністрації та Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.