Продовжуємо супервізійні онлайн зустрічі з патронатними вихователями

21.07.2021

Продовжуємо супервізійні онлайн зустрічі

з патронатними вихователями

20 липня 2021 року національний тренер з підготовки патронатних вихователів Запорізького обласного центру соціальних служб проводить супервізійну онлайн зустріч «Стан патронату над дитиною. Перспективи розвитку послуги».

У супервізійній онлайн зустрічі беруть участь 5 патронатних вихователів Запорізької області з міста Бердянська, Веселівської, Павлівської, Плодородненської та Комиш-Зорянської територіальних громад.

Метою супервізійної онлайн зустрічі є формування підтримуючої атмосфери, стабілізація почуттів щодо професійної діяльності патронатних вихователів для покращення комфорту їх функціонування як надавачів послуги; мотивування і наснаження до ефективної та продуктивної професійної діяльності.

Протягом супервізії розглянуть та опрацюють наступні питання: проблемні моменти та позитивні результати діяльності патронатного вихователя як надавача соціальної послуги, робота з усвідомленням успіху; зміни у взаємодії із суб’єктами впровадження послуги з патронату над дитиною, замовниками послуг в рамках адміністративно-територіальної реформи.