Програма Німецького товариства міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» «Спеціальна ініціатива» щодо України

Німецьке товариство міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федеративної Республіки Німеччина реалізує програму «Спеціальна ініціатива» щодо України.

Метою цієї Спеціальної ініціативи є покращення ситуації внутрішньо переміщених осіб і територіальних громад, які їх приймають. Ці кошти будуть використані у рамках різних проектів за такими тематичними напрямками:

  • підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями;
  • психосоціальна підтримка та врегулювання конфліктів;
  • підтримка територіальних громад, які приймають внутрішньо переміщених осіб;
  • удосконалення соціальної інфраструктури.

Пропонуємо прийняти участь у цій програмі в рамках тематичного напрямку «Удосконалення соціальної інфраструктури» та подати заявки на участь у конкурсі з метою реалізації заходів щодо реабілітації таких загальнокорисних громадських закладів як, наприклад, лікарні, житлові будинки, дитячі садки та школи.

В якості пріоритетних будуть фінансуватися такі проекти, що підтримують покращення умов життя літніх людей, хворих, неповносправних осіб та дітей шкільного та дошкільного віку.

Передумови запропонованих проектів:

  • чіткий зв’язок з проблематикою внутрішньо переміщених осіб (заплановані заходи також спрямовані на поліпшення умов життя місцевого населення);
  • об’єкти нерухомості повинні перебувати у громадській власності, а їх цільове використання має бути гарантоване на довгострокову перспективу;
  • відсутність необхідності отримання дозволів (тому в цій програмі не передбачено спорудження нових будівель).

Для участі у програмі відбору для надання можливої підтримки потрібно подати заявку, яка буде містити наступну інформацію:

  • вираження зацікавленості за підписом міського голови, голови райдержадміністрації;
  • короткий опис запропонованого заходу із зазначенням зв’язку з проблематикою внутрішньо переміщених осіб.

Також потрібно заповнити анкети та після цього надіслати її разом з іншими документами (якщо документацію вже подано до Товариства GIZ, потрібно лише занести до таблиці відсутні дані. У цьому випадку потрібно навести посилання на вже подані документи).

Всю документацію, включаючи фотографії та креслення, надіслати в електронному вигляді на електронну пошту: victoria.vasilenko@giz.de чи на підписаних DVD/CD дисках у форматах PDF, JPEG, MS Word/Excel.

Останній термін для подання зазначеної документації 18.12.2015.

Уразі виникнення додаткових запитань звертатися за наступною адресою електронної пошти: iana.rykun@giz.de.