Презентація навчального онлайн-квесту «Шукаєте роботу? Ви можете потрапити в рабство»

23.10.2020

Презентація навчального онлайн-квесту

«Шукаєте роботу? Ви можете потрапити в рабство»

 

До Європейського дня протидії торгівлі людьми за ініціативи Міністерства соціальної політики України та представництва Міжнародної Організації з Міграції, Агентством ООН з питань міграції у рамках інформаційної кампанії розроблено інтерактивний онлайн-квест «Шукаєте роботу? Ви можете потрапити в рабство». Начальник відділу оздоровлення дітей, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми Ольга Дроздова та головний спеціаліст відділу оздоровлення дітей, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми Любов Біла взяли участь та отримали сертифікати з безпечного працевлаштування у навчальному онлайн-квесті. У ході квесту отримано знання щодо розпізнання  ризикованих  пропозиції, які можуть у подальшому призвести до потрапляння у ситуацію торгівлі людьми, та відпрацьовано навички безпечного працевлаштування в ігровій формі. З метою підвищення власної обізнаності залучайтеся до проходження  зазначеного онлайн-квесту.
Довідково:
Протягом 30-хвилин користувач занурюється у віртуальну реальність, де йому необхідно приймати рішення у різних життєвих ситуаціях, і відповідно від прийнятого рішення змінюється реальність, в якій він/вона перебуває. Кожен вибір, кожне рішення впливає на подальший розвиток ситуації.
Квест розпочинається тим, що користувачу потрібно заповнити коротке резюме (обрати свою стать, вік, рівень освіти) та згодом обрати вакансію із запропонованого переліку.
Далі користувач проходить шлях від пошуку роботи та оформлення документів до поїздки та знайомства із роботодавцем на місці призначення. Після проходження квесту користувач аналізує прийняті рішення та переглядає правила безпечного працевлаштування.
Навчальний онлайн-квест можна знайти за посиланням: https://www.quest.stoptrafficking.org/start