Останній дзвоник

30.05.2014

30.05.2014 відбулося свято “Останнього дзвоника” в комунальній установі “Запорізький дитячий будинок – інтернат” Запорізької обласної ради, підпорядкованій Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації (далі – Департамент).

В заході взяв участь директор Департаменту Ігор Мещан, який привітав дітей і співробітників установи з урочистою подією, дав високу оцінку досягненням колективу. Він підкреслив, що в дитячому будинку приділяється постійна увага і досягнуті значні результати в соціальній реабілітації  вихованців, їх участі в самообслуговуванні,  лише в поточному році за кошти спонсорів та власними силами працівників  для занять дітей трудотерапією введено в експлуатацію швейну майстерню, облаштовано зимовий сад з живим куточком, в якому вихованці доглядають шиншил і папужок, а також більярдну та ряд інших об’єктів.

Також Ігор Мещан повідомив, що вперше цього літа, за рахунок коштів обласного бюджету, діти – інваліди, у тому числі вихованці дитячих будинків – інтернатів соціальної сфери, будуть оздоровлюватись в таборах відпочинку разом зі своїми  ровесниками. Очікується, що спілкування дітей з обмеженими можливостями з фізично здоровими товаришами сприятиме їх адаптації, відновленню соціальних зв’язків.

Вихованці КУ “Запорізький дитячий будинок – інтернат” ЗОР, що досягли повноліття, будуть оздоровлені на базі спорідненої установи, розташованої на березі Азовського моря – КУ “Преславський психоневрологічний інтернат” ЗОР, в якій створені для цього відповідні умови.

На свято “Останнього дзвоника” були запрошені представники громадських, релігійних організацій та підприємств – спонсорів. Вихованці отримали подарунки. Кухарі установи приготували для дітей смачний святковий обід. Цікаво і змістовно, з виступом художньої самодіяльності вихованців, відбулась художня програма заходу.