
Територіальні громади можуть долучитися до експериментального проєкту із закупівлі соціальної послуги з комплексного розвитку та догляду дітей з інвалідністю, який реалізується відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 764.
Мета проєкту – зробити якісні соціальні послуги доступними для дітей з інвалідністю та їхніх сімей безпосередньо у громадах.
Що це дає громадам?
Проєкт реалізується за участю Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю, який проводить відбір територіальних громад та закупівлю соціальної послуги.
Наразі до проєкту вже долучилися 10 територіальних громад України. Водночас фінансовий ресурс дозволяє залучити значно більше учасників, тому громади Запорізької області також мають можливість скористатися цією державною підтримкою.
Прийом заявок триває.
Усі необхідні матеріали для участі в проєкті — за посиланням