Нарада щодо підготовки до відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, 30.07.2020 у Запорізькій області

30.07.2020

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації 29.07.2020 організовано та проведено у форматі он-лайн конференції нараду на тему «Щодо відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми». Спікерами наради були начальник відділу оздоровлення дітей, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми Ольга Дроздова та головний спеціаліст відділу оздоровлення дітей, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми Любов Біла .

У нараді прийняли участь 45 відповідальних осіб з районних державних адміністрацій, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад за реалізацію державної політики у сфері протидії торгівлі людьми.

Під час наради були обговорені питання ефективного проведення інформаційно-просвітницьких заходів 30 липня до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми. Активну участь в обговорені прийняли фахівці м. Мелітопіль, м. Токмак, Запорізька РДА, Новомиколаївська РДА, Приазовська РДА, Якимівська РДА, а також Павлівська ОТГ, Новоуспенівська ОТГ, Гуляйпільська ОТГ, Таврійська ОТГ, Камянська-Дніпровська ОТГ, Осипенківська ОТГ, Воскресенська ОТГ, Новобогданівська ОТГ, Приморська ОТГ.

Запорізька область приєднується до Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми виставка «ОчікуванняVsРеальність», яка стартує у Києві, а далі конструкції вирушать містами України.
У Запоріжжі відкриття виставки відбудеться з 12.11.2020 по 18.11.2020.