Громадські консультації з підготовки та впровадження Другого Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року.

26.10.2020

Громадські консультації з підготовки та впровадження Другого Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року.

 

Міністерством соціальної політики України, на виконання п. 32 Плану пріоритетів дій Уряду на 2020 рік, затвердженого розпорядження Кабінету Міністрів України від 09.09.2020 № 1133-р, розроблено проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» ( далі – Національний план дій) на період до 2025 року. Сьогодні 23.10.2020 в форматі онлайн ZOOM в рамках проєкту «Рівність заради безпеки» за підтримки Європейського союзу та у партнерстві зі структурою ООН Жінки, Всеукраїнською громадською організацією «Центр розвитку демократії» пройшли консультації з впровадження Другого Національного плану дій.  Привітала учасників заходу Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко, підкресливши важливу роль громадськості у розробці та в підтримці Національного плану дій, модераторкою заходу виступила еспертка з гендерних питань Олена Суслова. До консультацій долучились біль 80 представниць регіональних коаліцій  в рамках проекту «Рівність заради безпеки» у Вінницької,  Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській та Хмельницькій областях, громадські організації, активісти з різних регіонів України, представники обласних державних адміністрацій, місцеві органи влади, сектору безпеки та оборони. Під час зустрічі були намічені плани із проведення аудиту на місцях, навчання комунікаційних кампаній, координаційних зустрічей зі співвиконавцями Національного плану дій.  Також було обговорено підготовку місцевих планів до 2025 року. Участь в громадських консультаціях взяла начальниця відділу оздоровлення дітей, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми Департаменту Ольга Дроздова.