Відбулося чергове засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби

20.07.2021

Відбулося чергове засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби

20 липня 2021 року під головуванням заступника директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ірини Разуваєвої відбулося чергове засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби Департаменту, за результатами якого комісією прийняті рішення про направлення 2 громадян на альтернативну (невійськову) службу, які проживають у м. Запоріжжя та про продовження та закінчення строку проходження альтернативної (невійськової) служби 1 громадянина, який проходить службу на підприємстві м. Запоріжжя. Також прийняті рішення про дострокове припинення альтернативної (невійськової) служби 3 громадян, які проживають у м. Енергодар і м. Мелітополь, у зв’язку з визнанням їх непридатними за станом здоров’я для проходження військової служби.

Нагадуємо, що право на альтернативну (невійськову) службу мають громадяни України, якщо виконання військового обов’язку суперечить їхнім релігійним переконанням, і вони належать до діючих релігійних організацій, віровчення яких не допускає користування зброєю, перелік яких затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 10.11.1999 № 2066.

Відповідно до Указу Президента України від 24.02.2021 № 71/2021 призов громадян України на строкову військову службу проводиться протягом квітня – червня та протягом жовтня – грудня 2021 року.