Оздоровлення постраждалих громадян

 

В 2015 році у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації проведена процедура закупівлі послуг санаторно-курортного лікування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян, віднесених до 1 категорїї на придбання 240 путівок у закладах      м. Бердянська та у Закарпатській області (на  суму 920 тис. грн. за рахунок коштів державного бюджету), а саме:
110 путівок на санаторно-курортне  лікування постраждалих осіб із захворюваннями системи кровообігу та серцево-судинної системи;
65 путівок - із захворюваннями кістково-м’язової системи та сполучної тканини;
65 путівок - із захворюваннями органів травлення та порушень обміну речовин.
Станом на 01.11.2015 року в санаторно-курортних закладах оздоровлено 166 громадян.
  Також за рахунок коштів місцевих бюджетів та інших джерел фінансування оздоровились ще 27 чорнобильців, віднесених до категорії 1,2,3.


Відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель», комітетом з конкурсних торгів Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації проведена процедура закупівлі «Послуги лікувальних закладів» (ДК 016:2010 - 86.10.1) із забезпечення санаторно-курортним лікуванням (путівками) громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до 1 категорії.

За результатами проведеної процедури для цієї категорії постраждалих громадян закуплено 206 санаторно-курортних путівок на загальну суму 975816,00 грн., а саме:

  • санаторно-курортне  лікування постраждалих осіб із захворюваннями системи кровообігу та серцево-судинної системи – 112 путівок;
  • санаторно-курортне лікування постраждалих осіб із захворюваннями кістково-м’язової системи та сполучної тканини, органів дихання – 44 путівки;
  • санаторно-курортне лікування постраждалих осіб із захворюваннями органів травлення, нервової системи, сечостатевої, ендокринної систем та порушень обміну речовин –50 путівок.

З переможцями конкурсних торгів, а саме, з ПАТ «Приазовкурорт» Клінічний санаторій «Бердянськ» (м. Бердянськ), з ПАТ«Трускавецькурорт» Санаторій «Алмаз» (м. Трускавець) і з ПП «Курорти Приазов’я» Санаторій «Нафтохімік України» (м. Бердянськ) 10 травня 2016 року підписані угоди та вже з 20 травня поточного року розпочинається санаторно – курортне оздоровлення постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян 1 категорії.