Комунальна установа «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Приморської районної ради Запорізької області

Комунальна установа «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Приморської районної ради Запорізької області

 

Адреса: Запорізька обл. м. Приморськ, вул. Кірова, буд. 91а, 72100;

Директор центру: Бєлова  Ірина Іванівна;

Тел.: (06137) 7-05-13 , e-mail: csr-primorsk@rambler.ru   

 

Комунальна установа «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Приморської районної ради Запорізької області функціонує як окрема юридична одиниця з 15 травня 2010 року. Установа забезпечує надання дітям з особливими потребами комплексної соціальної, психологічної, педагогічної реабілітації, здійснює медичний супровід дітей.

 

Реабілітаційні послуги надаються кожній дитині індивідуально,згідно  індивідуальної програми реабілітації, з урахуванням особистих якостей дитини, медичного діагнозу, соціальних умов життя дитини.

 

Діти віком від 2х до 18 років направляються  до Центру за  управлінням соціального захисту населення Приморської райдержадміністрації.

Протягом 2013 року в Центрі  пройшли курс соціальної реабілітації 72 дитини.

На курс соціальної реабілітації дитині і батькам пропонується повний обсяг безкоштовних заходів, спрямованих на підтримку фізичного здоров’я дитини, її розвитку і корекції вад розвитку, в залежності від основного інвалідізуючого діагнозу та з урахуванням супутних захворювань.

Установа має свій мікроавтобус, що дозволяє щорічно здійснювати підвезення дітей на узбережжя Азовського моря.

Всі працівники Центру докладають багато зусиль для того,щоб діти і батьки почували себе впевнено і вільно, не соромлячись проблем здоров’я. Для цього проводиться робота з батьками: індивідуальні бесіди з фахівцями та батьківські збори, колективні свята, на яких дорослі можуть поспілкуватись на хвилюючі їх теми, поділитись досвідом лікування своєї дитини.

Працівники Центру на чолі з директором своєю повсякденною працею, чуйним ставленням до кожного маленького пацієнта, до членів їх родин роблять справжнє диво, повертаючи своїм підопічним можливість нормального повноцінного життя.