Діяльність Профспілки

27.05.2014

Головам первинних профспілкових організацій

Про участь у формуванні

місцевих бюджетів

         Враховуючи розпочатий процес складання проекту Державного бюджету на 2015 рік (орієнтовано червень – липень) наголошуємо на необхідність направлення до місцевих державних адміністрацій та інших розпорядників бюджетних коштів пропозицій до бюджетних запитів у травні – червні п.р.

Звертаємо увагу, на Ваше активне долучення до процесу формування бюджетної політики на місцях. Вищезазначені пропозиції мають сприяти вирішенню галузевих проблем, в тому числі щодо оплати праці працівників юридичних  осіб, що фінансуються з місцевих бюджетів;  відрахувань профкомам на культурно-масову,  фізкультурну та оздоровчу роботу, а також фінансування заходів з охорони праці.

 

Голова обласної організації                                                                                                             Т.П. Лазебна


08.05.2014

Роз'яснення Міністерства фінансів України щодо скасування призупинення встановлених доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників, передбаченого постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2014 №65.