Комунальна установа "Любомирівський психоневрологічний інтернат" Запорізької обласної ради

Комунальна установа "Любомирівський психоневрологічний інтернат" Запорізької обласної ради (далі - комунальна установа)

70026, Запорізька обл., Вільнянський р-н, с. Любомирівка, вул. Степна, 27, тел:(06143)-98-5-93.E-mail  Ku_lubpni_zor@ukr.net

Код по ЄДРПОУ 03188613

Директор - Федіна Ольга Іванівна - 1974 р.н., освіта вища, магістр з обліку та аудиту, установу очолює  відповідно до рішення сесії ЗОР з грудня 2018 року.

Комунальна установа «Любомирівський психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради є стаціонарною інтернатною установою, утвореною для тимчасового або постійного проживання осіб з інтелектуальними або психічними порушеннями, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, стаціонарно - побутового обслуговування, надання медичної допомоги, соціальних послуг та комплексу реабілітаційних заходів і яким згідно з висновками лікарської комісії за участю лікаря - психіатра не протипоказане перебування в інтернаті.

З назвою Любомирівський будинок інвалідів установа почала функціонувати 11 грудня 1957 року. З інформацією щодо історії Любомирівського психоневрологічного інтернату за період його діяльності, змінами профілю, складу підопічних і розвитком матеріально - технічної бази установи є можливість детально ознайомитись у розділі «Про Департамент» Установчі та інформаційні документи. Рубрика - Їсторичні довідки Департаменту, сайту Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації.

КУ«Любомирівський психоневрологічний інтернат»ЗОР підпорядкований, підзвітний та підконтрольний Запорізькій обласній раді і, за галузевою спрямованістю, підвідомчий Департаменту.

До інтернату приймаються громадяни похилого віку та особи з інвалідністю, віком старше 18 років із стійкими інтелектуальними та/або психічними порушеннями, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, надання медичної допомоги, комплексу реабілітаційних послуг і яким згідно з висновком лікарсько-консультативної комісії за участю лікаря - психіатра не протипоказане перебування в інтернаті, незалежно від наявності осіб, зобов'язаних їх утримувати, або опікунів та піклувальників.

Загальна житлова площа інтернату становить 1422 кв.м. Будівлі опалюються автономною газовою котельнею, питна вода подається водогоном, передбачено аварійне електропостачання. Для проживання підопічних функціонує 4-ри житлові корпуси. На балансі установі перебуває відомче житло – 16 квартирний будинок для персоналу.

В інтернаті проживає 234 підопічні.

Штатним розписом установи передбачено 119 штатних одиниць обслуговуючого персоналу, у тому числі 50,5 медичного. З них:

  • лікар – терапевт – 1;
  • лікар – психіатр – на 0,5 ставки;
  • лікар – стоматолог – на 0,5 ставки.

В установі організовані культурно – виховна робота та працетерапія. В житлових приміщеннях по-домашньому затишно, створено умови для занять улюбленою справою та відпочинку.

Молодь відвідує гуртки із складання пазлів, бісероплетіння, малювання, спортивний.

Систематично проводяться екскурсії на природу. Для осіб старшого віку організовуються читання книг та газет. В установі передплачується близько 10 періодичних видань. Бібліотечний фонд налічує понад 1500 екземплярів книг, постійно поповнюється цікавими новинками. На свята

відбуваються концерти з залученням художніх колективів дорослих виконавців та школярів з будинків культури сусідніх сел.

Спортивна команда установи постійно бере участь і виборює призові

 місця в змаганнях, які проводяться в системі установ соціального

 захисту населення області з тенісу, піонерболу, шахів, складання пазлів.

Згідно з рекомендаціями лікарів підопічні залучаються до працетерапії у підсобному господарстві по догляду за худобою та нескладних польових робіт.

Колектив комунальної установи «Любомирівський психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради зберігає і приумножує трудові традиції, яким уже понад півстоліття, докладає зусиль для підвищення рівня та якості соціальних послуг, що надаються підопічним.