Комунальна установа "Любицький психоневрологічний інтернат" Запорізької обласної ради

Комунальна установа "Любицький психоневрологічний інтернат" Запорізької обласної ради (далі - комунальна установа)

70153, Запорізька обл., Новомиколаївський р-н, с. Любицьке, вул. Соціальна, буд 1, тел. факс. (06144)96 -5-46 E-mail Lubint@ukr.net

Код по ЄДРПУ 03188620

Директор - Холод Віталій Іванович, освіта вища аграрна, магістр соціальної роботи, установу очолює з 2002 року, на сесії Запорізької обласної ради призначений з жовтня 2017 року на п’ять років.

Комунальна установа «Любецький психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради є стаціонарною інтернатною установою, утвореною для тимчасового або постійного проживання осіб з інтелектуальними або психічними порушеннями, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, стаціонарно - побутового обслуговування, надання медичної допомоги, соціальних послуг та комплексу реабілітаційних заходів і яким згідно з висновками лікарської комісії за участю лікаря - психіатра не протипоказане перебування в інтернаті.

Любицький будинок престарілих, таку назву мала на той час установа, як складову соціальної сфери області було відкрито 02.09.1964 року. Він пережив всі періоди становлення і розвитку, кілька реорганізацій зі змінами профілю. Нині психоневрологічний інтернат складається з двох відділень, розташованих в селі Любецькому та філії в селищі міського типу Новомиколаївка. З його історією є можливість ознайомитись у розділі «Про Департамент» установчі та інформаційні документі, рубрика - історичні довідки Департаменту на сайті Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації (далі - Департамент).

КУ «Любецький психоневрологічний інтернат» ЗОР підпорядкований, підзвітний та підконтрольний Запорізькій обласній раді і, за галузевою спрямованістю, підвідомчий Департаменту.

В установі є підсобне господарство.

Загальна житлова площа становить 852 кв.м. Будівлі опалюються від автономної твердопаливної котельні, питна вода підвозиться, передбачено аварійне електропостачання. Для проживання підопічних функціонує 6 житлових корпусів.

Для обслуговування мешканців штатним розписом передбачено 99 штатних одиниць персоналу, зокрема, 45,5 медичного, у тому числі: лікаря – терапевта 0,5 ставки та лікаря - психіатра 1.

До інтернату приймаються громадяни похилого віку та особи з інвалідністю, віком старше 18 років із стійкими інтелектуальними та/або психічними порушеннями, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, надання медичної допомоги, комплексу реабілітаційних послуг і яким згідно з висновком лікарсько-консультативної комісії за участю лікаря - психіатра не протипоказане перебування в інтернаті, незалежно від наявності осіб, зобов'язаних їх утримувати, або опікунів та піклувальників.

Установа розрахована на 155 підопічних. Для них створено комфортні умови проживання. Діє медичний пункт з фізіотерапевтичним кабінетом. Організовано якісне харчування. Відповідно до лікарських рекомендацій підопічних залучено до трудових процесів. Затишні палати оснащені меблями та іншими предметами побуту. Передбачено задоволення культурних потреб, організоване цікаве дозвілля, діє бібліотека. У повному обсязі мешканці забезпечені одягом, взуттям і білизною. Територія психоневрологічного інтернату доглянута, озеленена, є мальовничі куточки для відпочинку.