Щиро вітаємо з днем народження громадських активістів, керівників ветеранського руку.

01.08.2017

Щиро вітаємо  з днем народження громадських активістів, керівників  ветеранського руху.

Це особисте свято відзначають:

Мар’їн Валерій Тимофійович, який народився 11 серпня 1946 року і очолює обласну спілку ветеранів – учасників ядерних випробовувань та військових навчань з застосуванням ядерної зброї;

Дюжев Віктор Юрійович, який народився 18 серпня 1946 року та тривалий час керує  обласною організацією УТОГ;

Голуб Валерій Микитович - народився 19 серпня 1946 року і є головою координаційної ради обласних Чорнобильських організацій Запорізького регіону, а також  членом обласної Координаційної ради громадських об’єднань та організацій по роботі з громадянами, які потребують соціальної підтримки.

Дашенко Марія Власівна - народилась 28 серпня 1938 року, голова обласної спілки жертв війни.

Висловлюємо іменинникам глибоку вдячність за сумлінне, творче ставлення до громадської роботи, патріотизм, небайдужість, товариськість, сердечність у стосунках  та душевну щедрість.

У Вас, шановні ветерани, є чудова здібність при наявності складних обставин долати їх використовуючи багатий життєвий та професійний досвід, мобілізуючи для цього невичерпний  внутрішній потенціал.

Працьовиті та комунікабельні, приязні у стосунках, завжди готові прийти на допомогу, Ви користуєтесь заслуженою повагою..

Дякуємо Вам за плідну спільну роботу та взаєморозуміння. Бажаємо здоров’я, миру, гордості за нащадків, щастя і затишку в оселі, добробуту, гарного настрою, подальших успіхів у обраній справі, виповнення бажань.

Хай прихильною буде до Вас доля, додає наснаги любов рідних та друзів, а життя дарує лише радісні і приємні несподіванки.