Про комплексну реабілітацію дітей з інвалідністю

07.10.2019

Протягом вересня 2019 року у комунальному закладі «Запорізький обласний центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» Запорізької обласної ради (КЗ «ЗОЦКРДІ» ЗОР) 50 дітей з інвалідністю пройшли рекомендований курс комплексної реабілітації та отримали  реабілітаційні послуги із застосуванням технічних засобів реабілітації, різноманітних методик, технологій; музикотерапії, логоритміки, ігротерапії, працетарапії тощо. Проведено різноманітні музичні, спортивні свята, казковий вечір «У осінньому лісі». Також було проведено засідання батьківського клубу «Співдружність» за темою: «Корекція розвитку дітей з інвалідністю раннього віку». Вересневий заїзд закінчився святом осені, в якому взяли участь діти  та фахівці Центру.

У жовтні 2019 року Центр прийняв на проходження комплексної реабілітації 53 дитини з інвалідністю віком від 2 до 16 років з   Оріхівського, Гуляйпільського, Вільнянського, Запорізького, Веселівського, Кам’янсько-Дніпровського, Василівського, Пологівського, Більмацького, Приазовського, Михайлівського та Мелітопольського районів, а також міст Запоріжжя і Бердянська.

Спеціалісти Центру проведуть діагностику, розроблять індивідуальний план реабілітації (ІПР) або  корекцію реабілітаційних заходів згідно з ІПР дитини. Разом з реабілітаційними заходами на дітей чекають: лялькова вистава, музичні години, спортивні змагання, групові виготовлення виробів з природного матеріалу, тренінги з арт-терапії, вечори розваг, заняття та спілкування на природі.