Про зимові свята в установах соціальної сфери

09.01.2020

Традиційно урочисте і змістовне відзначення Нового року та Різдва Христового, з концентрами, виставами і святковими обідами, відбулося в  мережі інтернатних установ, підпорядкованих Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації. В них зараз проживає  близько 2,8 тисяч людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

           Підопічним забезпечено якісне харчування, кваліфікована медична допомога, створені гарні побутові умови, є можливість занять улюбленою справою .

           Персонал установ,  разом з їх мешканцями, прикрасили приміщення, кухарі приготували смачні святкові страви. В гості до підопічних приїздили численні відвідувачі, у тому числі представники органів влади, громадськості, релігійних організацій, волонтери, діти.

           Відбулися святкові концерти, всі мешканці будинків - інтернатів отримали подарунки.

           Підопічні Запорізького геріатричного пансіонату мали можливість відвідати розташовану поблизу церкву.

          Особливо чекали на ці свята діти - вихованці комунальних установ. В ці дні у дітлахів побували представники різних обласних і міських структур,  підприємств, учбових закладів, молодіжних організацій тощо.

          Зимові свята залишили у підопічних яскраві враження, сприяли їх  соціальній адаптації, відновленню втрачених суспільних зв’язків.