Про засідання регіональної комісії з питань діяльності підприємств та організації громадських організацій осіб з інвалідністю

07.10.2019

Під головуванням директора Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації (далі - Департамент) Світлани Абдурахманової відбулося засідання регіональної комісії з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій осіб з інвалідністю у Запорізькій області.

Були запрошені  Анатолій Панков - керівник підприємства «Бердянська трикотажка» Бердянської міської громадської організації інвалідів; Богдан Прищенко - заступник директора підприємства об’єднання громадян «Дім ремесел» громадської організації «ЗА АСОЦІАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ, ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ ТА ВОЛОНТЕРІВ АТО»; Ганна Сератюкова - заступник директора Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів.

Порядок денний засідання передбачав розгляд питання  про визначення доцільності надання фінансової допомоги зазначеним  підприємствам на безповоротній основі за рахунок коштів Фонду соціального захисту населення.

Світлана Абдурахманова проінформувала про звернення  підприємств, відповідний лист Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, а також соціальну значимість діяльності «Бердянської трикотажки» та «Дому ремесел».

З обґрунтуванням необхідності отримання фінансової допомоги, наявності матеріально - технічної бази та очікуваних результатів технічного переоснащення підприємств виступили їх керівники.

З питань, внесених до порядку денного також виступили заступник директора Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Ганна Сератюкова та заступник начальника управління - начальник відділу адміністрування податку на прибуток управління податків і зборів юридичних осіб Головного управління Державної фіскальної служби у Запорізькій області Ольга Богданова.

За результатами засідання комісією було прийняте відповідне рішення.