Партнери Департаменту стосовно організації оздоровлення та відпочинку дітей

З метою виховання у дітей духовності та суспільної моралі, збереження і розвитку національних культур, миру і взаєморозуміння між представниками різних національностей вперше в області 15 червня 2014 стартує дитячо-юнацький Міжнаціональний фестиваль «Азовська веселка».

Фестиваль проводитиметься в рамках діяльності міжнаціонального дитячо-юнацького оздоровчого центру «Дружба», розміщеного на території дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Чайка» Приазовського району. Слід зазначити, що у фестивалі братимуть участь діти віком від 8 до 18 років.

Засновниками цього фестивалю є Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, благодійний фонд «Ми українські».

Департамент соціального захисту населення тісно співпрацює з найбільшою потужною міжнародною неполітичною, некомерційною організацією, яка займається розвитком молоді та бере активну участь в соціальних проблемах. Це Всеукраїнська молодіжна громадська організація AIESEC.

Цього року Департамент спільно з Всеукраїнською молодіжною громадською організацією AIESEC будуть впроваджувати проект «Літній табір 2014» основною метою якого, є познайомити дітей, відпочиваючих в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку з культурами різних країн, розвинути глобальне освідомлення й толерантність, дати можливість вивчити різні мови світу безпосередньо від їх носіїв.  У минулому році, цей проект був впроваджений в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Лісова пісня» Якимівського району.