Комунальна установа "Преславський психоневрологічний інтернат" Запорізької обласної ради

ДОВІДКА

щодо комунальної установи «Преславський  психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради (далі – інтернат)

 

Адреса: 72145, Запорізька область, Приморський район, с. Преслав, вул. Центральна, 137а, тел: (06137) 7-59-28

 

Директор інтернату (вакансія), установу очолює з серпня 2017 року заступник директора – Рупчев Євген Валерійович.

Загальна житлова площа  інтернату становить 2594 кв.м. Будівлі опалюються автономної твердопаливної котельнею та гаряче водопостачання забезпечує  газова котельня, питна вода привозна, передбачено аварійне електропостачання. Для проживання підопічних функціонує 4-ри житлові корпуси.

На підсобному  господарстві  інтернату  обробляється 187,55 га землі, для харчування підопічних вирощується: 143 голів свиней, 55 – ВРХ, 77 овець.

В інтернаті проживають 310 підопічних.

Для обслуговування підопічних штатним розписом установи передбачено 173,5 штатних одиниць, у т.ч. 100,5 шт. од. медичного персоналу:

  • лікар – стоматолог – 0,5 шт.од.

Середньомісячні витрати на утримання однієї  особи  складає 4600,0 грн., в тому числі на харчування 44,23 на 1 л/день, медичне обслуговування 6,92 на 1 л/день.

До інтернату приймаються на державне утримання психічно хворі жінки та чоловіки які досягли пенсійного віку, та інваліди з психоневрологічними захворюваннями, старші 18 років, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги та яким не протипоказане перебування в Інтернаті відповідно до медичних показань та протипоказань до прийому в інтернатні установи, незалежно від наявності батьків або родичів, зобов'язаних їх утримувати.

У інтернаті регулярно проводяться культмасові та спортивні заходи у Інтернаті та в інших установах соціальної сфери Запорізької області.  

На теперішній час реалізується проект капітального ремонту 1 житлового корпусу, двоповерхового житлового будинку та будівлі пральної в рамках проекту Українського фонду соціальних інвестицій, проект фінансується за рахунок міжнародних донорів. Завершення проекту заплановано на травень 2018 року, що дозволить збільшити ліжкову мережу на 40 ліжко-місць.