Комунальна установа "Орловський психоневрологічний інтернат" Запорізької обласної ради

    ДОВІДКА

щодо комунальної установи «Орловський психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради (далі – Інтернат)

Адреса: 7234, Запорізька область, Мелітопольський район, с. Орлове, вул. Вишнева, 231 тел: (06194) 96-1-41.

 

Директор - Верещагіна Тамара Василівна, освіта вища педагогічна, установу очолює з 2001 року, на сесії ЗОР призначена  з жовтня  2017 року на п’ять років.

Загальна житлова площа інтернату становить 1430 кв.м. Будівлі опалюються від автономної твердопаливної котельні, питна вода з власної свердловини, передбачено аварійне електропостачання. Підопічні  проживають у 3-х житлових корпусах.

На підсобному  господарстві  інтернату  обробляється 151 га землі, для харчування підопічних вирощується: 43 поголів’я свиней, 22  - ВРХ.

В інтернаті проживають 207 підопічних.

Для обслуговування підопічних штатним розписом установи передбачено 119 штатних одиниць, фактично зайнято – 117,5 шт. од., у т.ч. 21,5 шт. од. медичного персоналу:

  • лікар – психіатр – 0,5 шт. од.;
  • лікар – терапевт – 1 шт. од.

Середньомісячні витрати на утримання однієї  особи  складає 5000 грн., в тому числі на харчування 44,27 на 1 л/день, медичне обслуговування 5,60 на 1 л/день.

До інтернату приймаються на державне утримання психічно хворі жінки, які досягли пенсійного віку, та інваліди з психоневрологічними захворюваннями, старші 18 років, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги та яким не протипоказане перебування в Інтернаті відповідно до медичних показань та протипоказань до прийому в інтернатні установи, незалежно від наявності батьків або родичів, зобов'язаних їх утримувати.

У інтернаті регулярно проводяться культмасові та спортивні заходи у Інтернаті та в інших установах соціальної сфери Запорізької області.