Комунальна установа "Михайлівський психоневрологічний інтернат" Запорізької обласної ради

 

ДОВІДКА

щодо комунальної установи «Михайлівський психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради (далі – інтернат )

Адреса:72040. Запорізька область, Михайлівський р-н, с.Показне, тел.(06132) 95-5-46

 

Директор - Березовський Іван Іванович, освіта вища педагогічна, установу очолює з травня 2015 року.

Загальна житлова площа інтернату становить 1492 кв.м. Будівлі опалюються від автономної твердопаливної котельні та гаряче водопостачання від газової котельні, питна вода від власної свердловини, передбачено аварійне електропостачання. Для проживання підопічних функціонує 2 житлових корпуси.

На підсобному  господарстві  інтернату  обробляється 146,3 га землі, для харчування підопічних вирощується: 213 голів свиней.

У будинку інвалідів проживає 270 підопічних.

Для обслуговування підопічних штатним розписом установи передбачено 155,5 штатних одиниць, у т.ч. 59,25 шт. од. медичного персоналу:

  • лікар – психіатр – 1,25 шт. од.;
  • лікар – терапевт – 0,75 шт. од.

Середньомісячні витрати на утримання однієї  особи  складає 4500,0 грн., в тому числі на харчування 38,02 на 1 л/день, медичне обслуговування 7,42 на 1 л/день.

До інтернату приймаються на державне утримання психічно хворі жінки та чоловіки, які досягли пенсійного віку, та інваліди з психоневрологічними захворюваннями, старші 18 років, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги та яким не протипоказане перебування в Інтернаті відповідно до медичних показань та протипоказань до прийому в інтернатні установи, незалежно від наявності батьків або родичів, зобов'язаних їх утримувати.

У інтернаті регулярно проводяться культмасові та спортивні заходи у Інтернаті та в інших установах соціальної сфери Запорізької області.