Комунальна установа "Любомирівський психоневрологічний інтернат" Запорізької обласної ради

ДОВІДКА

щодо комунальної установи «Любомирівський психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради (далі – інтернат ),

70026, Запорізька обл., Вільнянський р-н, с. Любомирівка, вул. Степна, 27, тел: (06143)-98-5-93

 

Директор інтернату (вакансія), установу очолює з 03.12.2015 заступник директора – Півоваров Артем Олександрович.

Загальна житлова площа  інтернату становить 1422 кв.м. Будівлі опалюються автономної газової котельні, питна вода подається водогоном, передбачено аварійне електропостачання. Для проживання підопічних функціонує 4-ри житлові корпуси. На балансі установі перебуває відомче житло – один 16 квартирних будинок.

На підсобному  господарстві  інтернату  обробляється 151 га землі, для харчування підопічних вирощується: 43 поголів’я свиней, 22  - ВРХ.

В інтернаті проживають 234 підопічних.

Для обслуговування підопічних штатним розписом установи передбачено 119 штатних одиниць, у т.ч. 50,5 шт. од. медичного персоналу:

  • лікар – терапевт – 1 шт. од.;
  • лікар – психіатр – 0,5 шт. од.;
  • лікар – стоматолог – 0,5 шт. од.

Середньомісячні витрати на утримання однієї  особи  складає 4600,0 грн., в тому числі на харчування 43,45 на 1 л/день, медичне обслуговування 2,79 на 1 л/день.

До інтернату приймаються на державне утримання психічно хворі жінки, які досягли пенсійного віку, та інваліди з психоневрологічними захворюваннями, старші 18 років, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги та яким не протипоказане перебування в Інтернаті відповідно до медичних показань та протипоказань до прийому в інтернатні установи, незалежно від наявності батьків або родичів, зобов'язаних їх утримувати.

У інтернаті регулярно проводяться культмасові та спортивні заходи у Інтернаті та в інших установах соціальної сфери Запорізької області.