Комунальна установа "Любомирівський психоневрологічний інтернат" Запорізької обласної ради

ДОВІДКА

щодо комунальної установи «Любомирівський психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради (далі – інтернат ),

(70026, Запорізька обл., Вільнянський р-н, с.Любомирівка, тел: 8-243-98-5-93)

 

Був заснований у 1921 році та мав назву Любомирівський дитячий будинок,  в якому проживало 100 дітей-сиріт. У 1958 році дитячий будинок був перепрофільованим у будинок інвалідів для психічно хворих жінок в  якому проживало 160 підопічних. У 1971 році у будинок інвалідів для психічно хворих жінок був перепрофільованим у психоневрологічний інтернат.

У 1984 році після будівництва корпусу № 1 кількість мешканців збільшилось до 200 підопічних.

Нині планова чисельність інтернату складає 230 ліжко-місць

До Інтернату приймаються на державне утримання психічно хворі жінки, які досягли пенсійного віку, та інваліди першої і другої груп з психоневрологічними захворюваннями, старші 18 років, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги та яким не протипоказане перебування в Інтернаті відповідно до медичних показань та протипоказань до прийому в інтернатні установи, незалежно від наявності батьків або родичів, зобов'язаних їх утримувати відповідно до закону.

Підопічні проживають у 4-х житлових корпусах, для їх обслуговування  є  їдальня, медпункт, банно-пральний комбінат, клуб.

Водопостачання  централізоване  від с. Лукашеве, вода дніпровська.

Газова котельня.

У складі інтернту є відомчий дво - поверховий 16 квартирний будинок, у 2-х квартирах якого розміщується адміністративні приміщення(контора),  10 зайняті працівниками інтернату, 4 вільні. До будинку підведений  газопровід.

Підопічні інтернату  забезпечуються відповідно до встановлених норм: одягом, взуттям, постільною білизною, м'яким і твердим інвентарем та столовим посудом; раціональним чотириразовим харчуванням, у тому числі і дієтичним; цілодобовим медичним обслуговуванням, консультативною допомогою, стаціонарним лікуванням на базі закріплених лікувально-профілактичних закладів охорони здоров'я.

Забезпечують обслуговування підопічних 114 працівників інтернату, з них лікар-психіатр -0,5 шт.од.

У підсобному  господарстві  інтернату  обробляється 278 га землі (108 га –орендується).  Поголів’я свиней - 87 голів,  поголів’я ВРХ - 36 голів, в т.ч. 15 корів.

 

Основні проблеми:

 Відсутність лікарів . за нормативами повинні бути 2 лікаря психіатра,  терапевт,  0,5 стоматолог.

фактично працює лікар - психіатр  на 0, 5 ставки