Комунальна установа "Любицький психоневрологічний інтернат" Запорізької обласної ради

ДОВІДКА

щодо комунальної установи «Любицький  психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради (далі – інтернат)       

Адреса: 70153, Запорізька обл., Новомиколаївський р-н, с.Любицьке, тел. 8-244-96-46.

 

Директор - Холод Віталій Іванович, освіта вища аграрна, магістр соціальної роботи, установу очолює з 2002 року, на сесії ЗОР призначена  з жовтня  2017 року на п’ять років.

Загальна житлова площа інтернату становить 852 кв.м. Будівлі опалюються від автономної твердопаливної котельні, питна вода підвозиться, передбачено аварійне електропостачання. Для проживання підопічних функціонує 6 житлових корпусі, розташованих у с. Любицьке та філії у смт. Новомоколаївка.

На підсобному  господарстві  інтернату  обробляється 66,3 га землі, для харчування підопічних вирощується: 68 поголів’я свиней, 38  - ВРХ.

У будинку інвалідів проживає 155 підопічних.

Для обслуговування підопічних штатним розписом установи передбачено 99 штатних одиниць, фактично зайнято - 96,5 шт. од., у т.ч. 45,5 шт. од. медичного персоналу:

  • лікар – терапевт – 0,5 шт. од.;
  • лікар – психіатр – 1 шт. од.

Середньомісячні витрати на утримання однієї  особи  складає 4900,0 грн., в тому числі на харчування 40,34 на 1 л/день, медичне обслуговування 6,98 на 1 л/день.

До інтернату приймаються на державне утримання психічно хворі чоловіки, які досягли пенсійного віку, та інваліди з психоневрологічними захворюваннями, старші 18 років, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги та яким не протипоказане перебування в Інтернаті відповідно до медичних показань та протипоказань до прийому в інтернатні установи, незалежно від наявності батьків або родичів, зобов'язаних їх утримувати.

У інтернаті регулярно проводяться культмасові та спортивні заходи у Інтернаті та в інших установах соціальної сфери Запорізької області.

         Проблемним питанням залишається будівництво очисних споруд філіалу інтернату у смт. Новомиколаївка Новомиколаївського району.