Комунальна установа "Любицький психоневрологічний інтернат" Запорізької обласної ради

ДОВІДКА

щодо комунальної установи «Любицький  психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради (далі – інтернат )       

Адреса: 70153, Запорізька обл., Новомиколаївський р-н, с.Любицьке, тел. 8-244-96-46.

 

Директор Холод Віталій Іванович, 12.02.1996 р.н., освіта вища, закінчив Мелітопольський інститут механізації сільського господарства, очолює інтернат з 27.02.2002 року.

На базі  Новомиколаївського   радгоспу 02.09.1964 року був створений Будинок для людей похилого віку, який у  квітні 1967 року був  перепрофільований  у Любицький  чоловічий будинок  інтернат        28.07.1971 року Любицький  чоловічий будинок  інтернат був реорганізований  в Любицький психоневрологічний інтернат для жінок.   16.08.2006 року Любицький психоневрологічний інтернат для жінок перепрофільований  у Любицький психоневрологічний інтернат для чоловіків.

Нині в інтернаті два відділення для чоловіків: геріатричне на 50 місць,  психоневрологічне на 65 місць та філіал на базі Новомиколаївської ЦРЛ на 50 місць для психохроників.

До психоневрологічного відділення  Інтернату  приймаються на державне утримання психічно хворі чоловіки , які досягли пенсійного віку, та інваліди першої і другої груп з психоневрологічними захворюваннями, старші 18 років, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги та яким не протипоказане перебування в Інтернаті відповідно до медичних показань та протипоказань до прийому в інтернатні установи, незалежно від наявності батьків або родичів, зобов'язаних їх утримувати відповідно до закону.

До геріатричного відділення для громадян похилого віку та інвалідів приймаються на державне утримання особи похилого віку, які досягли пенсійного віку, та інваліди першої і другої групи, старші за 18 років, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, яким згідно з медичним висновком не протипоказане перебування в Інтернаті та які не мають працездатних родичів, зобов'язаних їх утримувати відповідно до чинного законодавства України.

Підопічні проживають у 4-х житлових корпусах, для їх обслуговування  є  Їдальня, медпункт, банно-пральний комбінат, клуб.

Водопостачання:

Технічна вода – свердловина

Питна вода – привозна

Котельня на рідкому паливі.

З серпня 2012 року в інтернаті створено  філіал на базі Ново миколаївської ЦРЛ  на 50 ліжко-місць. -2 житлових корпуси по 25 місць.  Опалення від котельні на твердому паливі. Приготування їжі на харчоблоці ЦРЛ. Є лікар на 0,5 ставки.

Підопічні інтернату  забезпечуються відповідно до встановлених норм: одягом, взуттям, постільною білизною, м'яким і твердим інвентарем та столовим посудом; раціональним чотириразовим харчуванням, у тому числі і дієтичним; цілодобовим медичним обслуговуванням, консультативною допомогою, стаціонарним лікуванням на базі закріплених лікувально-профілактичних закладів охорони здоров'я.

Забезпечують обслуговування підопічних 71 працівник інтернату, з них 1 лікар-психіатр та філіал 24 працівників, з них 0, 5 лікар-терапевт Бюджет установи на 2013 рік складає 6,7 млн. грн. Середньомісячні витрати на утримання однієї  підопічної в  інтернаті складають 2644,00  грн.

У підсобному  господарстві  інтернату  обробляється 125 га землі.  Поголів’я свиней – 108 голови, поголів’я ВРХ - 35 голів, в т.ч. 8 корів. Підсобне господарство повністю забезпечує потреби  у  м’ясі та молоці (у літній період).

 

Позитив :

  1. Добрі житво-побутові умови для підопічних, занятих у підсобному господарстві.
  2. Спортзал. Є футбольна команда та тенісисти.

 

Проблемні питання:

 

1.Кількість лікарів не відповідає нормативам

2. Відсутність очисних споруд  у філіалі.