Комунальна установа "Веселівський психоневрологічний інтернат" Запорізької обласної ради

ДОВІДКА

щодо комунальної установи «Веселівський психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради (далі – інтернат),

Адреса: 70404, Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Зоряне (Урицьке), вул. Бойка, 4, тел. (061) 287-59-46.

 

Директор - Надточій Олександр Сергійович, установу очолює з 2010 року, на сесії ЗОР призначен  з жовтня  2017 року на п’ять років.

Загальна житлова площа інтернату становить 2155 кв.м. Будівлі опалюються від 3 автономних газових котелень, питна вода підвозиться, передбачено аварійне електропостачання. Для проживання підопічних є 123 житлових кімнат, розташованих у 4-х житлових корпусах. На балансі установі перебуває відомче житло – три 16 квартирних будинки.

Водопостачання:

  • технічна вода – свердловина;
  • питна вода – привозна.

Опалення 4 житлових корпусів, банно-прального комбінату та 3 відомчих житлових будинків здійснюється 3 газовими модульними  котельнями, які були збудовані у 2006 році.

На підсобному  господарстві  інтернату  обробляється 71,5 га землі, для харчування підопічних вирощується: 83 поголів’я свиней, 33 - ВРХ.

В інтернаті проживають 325 підопічних.

Для обслуговування підопічних штатним розписом установи передбачено 190,5 штатних одиниць, із них:

  • лікар-терапевт - 1,
  • лікар-психіатр - 0,5.

Середньомісячні витрати на утримання однієї  особи  складає 4500,0 грн., в тому числі на харчування 43,30 на 1 л/день, медичне обслуговування 5,78 на 1 л/день.

До інтернату приймаються на державне утримання психічно хворі жінки, які досягли пенсійного віку, та інваліди з психоневрологічними захворюваннями, старші 18 років, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги та яким не протипоказане перебування в Інтернаті відповідно до медичних показань та протипоказань до прийому в інтернатні установи, незалежно від наявності батьків або родичів, зобов'язаних їх утримувати.

У інтернаті регулярно проводяться культмасові та спортивні заходи у Інтернаті та в інших установах соціальної сфери Запорізької області.  

Проблемним питання залишається будівництво водогону до с. Зоряного, який розпочато з 2016 року.