Комунальна установа "Таврійський будинок інвалідів" Запорізької обласної ради

ДОВІДКА

щодо комунальної установи «Таврійський будинок інвалідів» Запорізької обласної ради (далі – інтернат ),

Адреса: 70540, Запорізька обл., Оріхівський район, с. Таврійське, вул. Загорянська, буд. 2, тел.(06141) 47-3-24

 

Директор - Старосвітський Олександр Миколайович, освіта вища аграрна, магістр соціальної роботи, установу очолює з 2004 року, на сесії ЗОР призначена  з жовтня  2017 року на п’ять років.

Загальна житлова площа інтернату становить 7 954 кв.м. Будівлі опалюються від трьох котелень на рідкому паливі, одна на твердому і встановлено один автоматичний газовий котел для опалення адмінбудівлі. На даний час здійснюється реконструкція 3 котелень на рідкому паливі з заміною котлів на твердопаливні в рамках гранду GIZ. Питна вода підвозиться, передбачено аварійне електропостачання. Для проживання підопічних функціонує 7 житлових корпусі, розташованих на трьох відокремлених майданчиках.

На підсобному  господарстві  інтернату  обробляється 72 га землі, для харчування підопічних вирощується: 159 голів свиней.

У будинку інвалідів проживає 484 підопічних.

Для обслуговування підопічних штатним розписом установи передбачено 258 штатних одиниць, у т.ч. 111,5 шт. од. медичного персоналу:

  • завідувач медичного відділення – 1 шт. од.;
  • лікар – психіатр – 1 шт. од.;
  • лікар – терапевт – 0,5 шт. од..

Середньомісячні витрати на утримання однієї  особи  складає 4900,0 грн., в тому числі на харчування 42,14 на 1 л/день, медичне обслуговування 7,29 на 1 л/день.

У будинку інвалідів функціонують такі структурні підрозділи:

  •  дитяче відділення (для дітей з вадами фізичного або розумового розвитку та психічними розладами 2-4 профілю віком від 4 до 18 років);
  •  молодіжне відділення (для дівчат з інвалідністю віком до 35 років з порушеннями фізичного, інтелектуального розвитку та психічними розладами);
  •  геріатричне відділення (для осіб похилого віку, які досягли пенсійного віку, та осіб з інвалідністю першої і другої групи, старші за 18 років);
  •  психоневрологічне відділення (для чоловіків похилого віку та чоловіків з інвалідністю віком старше 18 років із стійкими інтелектуальними та/або психічними порушеннями).