Комунальна установа "Чернігівський психоневрологічний інтернат" Запорізької обласної ради

ДОВІДКА

щодо комунальної установи «Чернігівський  психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради (далі – інтернат)

Адреса: 71245, Запорізька область, Чернігівський район, с. Калинівка, вул. Степова, 1, тел. (06140) 98-7-49.

 

Директор - Славов Микола Вікторович, освіта вища аграрна, установу очолює з 2006 року, на сесії ЗОР призначена з жовтня  2017 року на два роки.

Загальна житлова площа інтернату становить 1520 кв.м. Будівлі опалюються від автономної рідкопаливної котельні, питна вода підвозиться, передбачено аварійне електропостачання. Для проживання підопічних функціонує 4 житлових корпуси.

На підсобному  господарстві  інтернату  обробляється 112,52 га землі, для харчування підопічних вирощується: 115 голів свиней, 56 – ВРХ.

У будинку інвалідів проживає 124 підопічних.

Для обслуговування підопічних штатним розписом установи передбачено 114,5 штатних одиниць, у т.ч. 19 шт. од. медичного персоналу:

лікар – терапевт – 1 шт. од.

Середньомісячні витрати на утримання однієї  особи  складає 6600,0 грн., в тому числі на харчування 42,03 на 1 л/день, медичне обслуговування 10,84 на 1 л/день.

До інтернату приймаються на державне утримання психічно хворі чоловіки, які досягли пенсійного віку, та інваліди з психоневрологічними захворюваннями, старші 18 років, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги та яким не протипоказане перебування в Інтернаті відповідно до медичних показань та протипоказань до прийому в інтернатні установи, незалежно від наявності батьків або родичів, зобов'язаних їх утримувати.

У інтернаті регулярно проводяться культмасові та спортивні заходи у Інтернаті та в інших установах соціальної сфери Запорізької області.