Комунальна установа "Запорізький дитячий будинок-інтернат" Запорізької обласної ради

Довідка

щодо комунальної установи ”Запорізький дитячий будинок-інтернат ” Запорізької обласної ради

Адреса: м. Запоріжжя, вул. Донецька, 18, 69096, тел. (061) 286 96 67

 

Директор – Гончаренко Людмила Вікторівна, освіта вища педагогічна, відмінник освіти,  установу очолює з 2011 року, на сесії ЗОР призначена  з жовтня  2017 року на п’ять років.

Загальна житлова площа дитячого будинку – інтернату становить 2897,2  кв. м. Будинок-інтернат розрахований на 135 дітей з інвалідністю віком від 4 до 18 років (далі - вихованці) та осіб з інвалідністю віком до 35 років. На території власна газова котельня (сучасне обладнання з низьким класом  енергоспоживання), питна вода подається централізовано, передбачено аварійне електропостачання.

Для обслуговування вихованців штатним розписом установи передбачено 137,5 одиниць, у т.ч. 70,5 шт. од. медичного персоналу:

  • лікар – терапевт – 0,5 шт. од.;
  • лікар – педіатр – 1 шт. од.;
  • лікар – стоматолог - 0,5 шт. од.;
  • лікар – психіатр – 1 шт. од.;

Середньомісячні витрати на утримання однієї  особи  складає 4500,0 рн., в тому числі на харчування 43,61 на 1 л/день, медичне обслуговування 12,73 на 1 л/день.

До дитячого будинку-інтернату приймаються діти з інвалідністю віком від 4 до 18 років та особи з інвалідністю віком до 35 років з порушеннями фізичного, інтелектуального розвитку та психічними розладами, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, освітніх послуг, комплексу реабілітаційних заходів і згідно з медичним висновком не мають протипоказань для перебування в установі незалежно від наявності осіб, зобов’язаних згідно із законом їх утримувати.

У будинку-інтернаті регулярно проводяться культмасові та спортивні заходи у Інтернаті та в інших установах соціальної сфери Запорізької області.