Комунальна установа "Запорізький геріатничний пансіонат" Запорізької обласної ради

ДОВІДКА

щодо комунальної установи «Запорізький геріатричний пансіонат»

Запорізької обласної ради (далі – Пансіонат),

(69104, м.Запоріжжя, вул. Малиновського, 13, тел. 95 04 63)

Директор - Гончаренко Галина Андріївна, освіта вища юридична, установу очолює з травня 2015 року.

Загальна житлова площа пансіонату  становить 1482 кв.м. Опалення централізоване від міської тепломережі, питна вода подається централізовано, передбачено аварійне електропостачання. Для проживання ветеранів є 110 житлових кімнат, з яких 10-одномістних, 86-двохмістних та  16  трьохмісних.

У пансіонаті перебуває на державному обслуговувані 230 осіб похилого віку та інвалідів.

Для належного забезпечення підопічних послугами в Пансіонаті діє  їдальня з фітобаром, медичний пункт, банно-пральний комбінат, майстерня для занять з працетерапії, спортивний зал, комп’ютерний клас.

Середньомісячні витрати на утримання однієї  особи  складає 4900,0 грн., в тому числі на харчування 45,78 на 1 л/день, медичне обслуговування 9,51 на 1 л/день.

До Пансіонату приймаються на державне утримання особи похилого віку, які досягли пенсійного віку, та інваліди першої і другої групи, старші за 18 років, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, яким згідно з медичним висновком не протипоказане перебування в Пансіонаті та які не мають працездатних родичів, зобов’язаних їх утримувати за законом.

У Пансіонаті регулярно проводяться культмасові та спортивні заходи. Дозвілля підопічних організовує культорганізатор.

У 2016 році будівлю пансіонату на 100 % утеплено.