Комунальна установа "Запорізький геріатничний пансіонат" Запорізької обласної ради

ДОВІДКА

щодо комунальної установи «Запорізький геріатричний пансіонат»

Запорізької обласної ради (далі – Пансіонат),

(69104, м.Запоріжжя, вул. Малиновського, 13, тел. 95 04 63)

Директор Пансіонату Гончаренко Галина Андріївна, 26.04.1961 р.н. освіта вища, 2001, Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління”, юрист

Нагороди та відзнаки:

  • 2007, Почесна грамота Міністерства праці та соціальної політики  України;
  • 2006, Почесна грамота Запорізької обласної державної адміністрації;
  • 2011, 2013, Почесна грамота Запорізької обласної ради;
  • 2012, Орден  “За заслуги перед Запорізьким краєм” ІІІ ступеня;
  • 2013, «Почесна відзнака» Товариства Червоного Хреста України.

Введений в експлуатацію у 1971 році з  плановою кількістю  ліжко-місць 194, Пансіонат є стаціонарною соціально-медичною установою, призначеною для постійного проживання підопічних, які потребують стороннього догляду, побутового і медичного обслуговування.

До Пансіонату приймаються на державне утримання особи похилого віку, які досягли пенсійного віку, та інваліди першої і другої групи, старші за 18 років, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, яким згідно з медичним висновком не протипоказане перебування в Пансіонаті та які не мають працездатних родичів, зобов'язаних їх утримувати за законом.

За останні 10 років у Пансіонаті була збудована нова пральня, нове овочесховище місткістю 100 тон. Проведено капітальний ремонт відділення для ліжкових хворих і медпункту та реконструкція обідньої зали та інших приміщень їдальні. Реконструкція дозволила довести  кількість ліжко -  місць у Пансіонаті до 230.

Загальна житлова площа Пансіонату нині  становить 1482 кв.м. Опалення централізоване від міської тепломережі, питна вода подається централізовано, передбачено аварійне електропостачання. Для проживання ветеранів є 110 житлових кімнат, з яких 10-одномістних, 86-двохмістних та  16  трьохмісних

Підопічні Пансіонату забезпечуються відповідно до встановлених норм: одягом, взуттям, постільною білизною, м'яким і твердим інвентарем та столовим посудом; раціональним чотириразовим харчуванням, у тому числі і дієтичним; цілодобовим медичним обслуговуванням, консультативною допомогою, стаціонарним лікуванням на базі закріплених лікувально-профілактичних закладів охорони здоров'я.

Забезпечують обслуговування підопічних 130 працівників Пансіонату, з них лікарів:

  • Лікар –геріатр -1 шт. од.
  • Лікар-терапевт – 2 шт. од.
  • Лікар –стоматолог – 0,5 шт.од.

У Пансіонаті регулярно проводяться культмасові та спортивні заходи. Дозвілля підопічних організовує культорганізатор.