Комунальна установа "Бердянський геріатничний пансіонат" Запорізької обласної ради

ДОВІДКА

щодо комунальної установи «Бердянський геріатричний пансіонат» Запорізької обласної ради (далі – пансіонат)

Адреса: 71111, Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Мічуріна, буд.87,     тел. (06153) 4-17-25

 

Директор - Мілакумов Володимир Олександрович, освіта вища медична, установу очолює з травня 2015 року,.

Загальна житлова площа  пансіонату становить 5172, 5 кв.м. Пансіонат розрахований на проживання 325 людей літнього віку та  інвалідів. Будівлі опалюються від автономної газової котельні, питна вода подається централізовано, передбачено аварійне електропостачання. 

Два корпуса: 5- поверховий та 4- поверховий. Для проживання ветеранів – 187 житлових кімнат, з яких 66-одномісних, 93-двомісних та 28  тримісних. У кожному житловому корпусі є свої їдальня та харчоблок. 

Для обслуговування підопічних штатним розписом установи передбачено 190,5 штатних одиниць, у т.ч. 102 шт. од. медичного персоналу:

  • завідувач медичним відділенням – 1,0 шт. од.;
  • лікар – терапевт – 2 шт. од.;
  • лікар – стоматолог – 0,5 шт.од.

 Середньомісячні витрати на утримання однієї  особи  складає -  5 500,00 грн., в тому числі на харчування 42,35 на 1 л/день, медичне обслуговування 12,08 на 1 л/день.

До Пансіонату приймаються на державне утримання особи похилого віку, які досягли пенсійного віку, та інваліди першої і другої групи, старші за 18 років, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, яким згідно з медичним висновком не протипоказане перебування в Пансіонаті та які не мають працездатних родичів, зобов’язаних їх утримувати за законом.

У Пансіонаті регулярно проводяться культмасові та спортивні заходи. Дозвілля підопічних організовує культорганізатор.