15 років від створення Професійної спілки працівників соціальної сфери України

11.05.2019

 

 

                    ШАНОВНІ   КОЛЕГИ!

 

14 травня цього року виповнюється 15 років від створення Професійної спілки працівників соціальної сфери України. Мета її була об’єднати працівників  установ і організацій, близьких зі своїми проблемами, що дало би можливість більш уважніше вивчати і вирішувати питання захисту прав та інтересів членів Профспілки.

Ці роки для нас були не простими, насиченими найважливішими загальнодержавними подіями. Але час підтвердив доцільність прийнятого рішення працівників соціальної сфери про створення Профспілки. Сьогодні вже з впевненістю можна сказати, що процес становлення Профспілки відбувся.

Головне, що вдалось зробити,  це  звернути увагу владних структур, міністерств та відомств на те, що існує  галузь - соціальна сфера зі своїми проблемами. Пріоритетним завданням Профспілки було і залишається – захист законних прав і інтересів членів Профспілки, збереження робочих місць, забезпечення працівників гідною заробітною платою і безпечними умовами праці.

Щиро дякую Вам колеги  за сумлінну працю, активну життєву позицію та високий громадянський обов’язок.

Зичу всім міцного здоровя, щастя і благополуччя!

Бажаю Вам упевненості в завтрашньому дні, у тому, що усі наші задуми та справи щодо захисту інтересів людини праці будуть реалізовані.

 

 

 

 

З повагою,

Голова Запорізької  обласної

організації Профспілки                                                                                             Т.  Лазебна