Щодо проведення державної атестації дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

11.07.2019

З метою перевірки на відповідність державним стандартам оздоровлення та відпочинку дітей 11 липня поточного року проведено державну атестацію дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Прометей», який розташовано у Приморському районі.

У заході взяла участь директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Абдурахманова та члени атестаційної комісії.

Комісією було наголошено, що основний критерій оцінки діяльності закладів – це якість надання послуг та безпека дітей. Тож у цьому році атестація проводиться більш жорстко за усіма необхідними параметрами.

За результатами перевірки директору дитячого закладу оздоровлення та відпочинку було вказано на виявлені недоліки та надано рекомендації щодо їх усунення.

У цьому році планувалось проведення державної атестації 11 дитячих закладів, а саме: у Якимівському районі – «Вогник», «Салют», «Зміна», «Сіверянин», «Лазурні далі», «Сонячний»; у м. Бердянськ – «Мрія», «Райський куточок», «Червона гвоздика»; у м. Приморськ – «Прометей»; та у
м. Запоріжжя – «Супутник». З них, на сьогодні, 8 закладів вже пройшли державну атестацію.