Щедрі запоріжці втілюють мрії дітей у реальність

05.01.2018

Для запорізьких родин, які опинились у складних життєвих обставинах, спеціалісти міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з представниками БФ «100% життя» організували чудову новорічну акцію «Ялинка янголів».

Діти пільгових категорій (з малозабезпечених та багатодітних родин, діти з інвалідністю) писали свої найпотаємніші бажання на паперових янголах, які згодом прикрасили ялинку у ТЦ Ашан. Відвідувачі торговельного центру мали можливість зняти паперового янгола з ялинки і втілити одну дитячу мрію. Варто сказати, що запоріжців, які охоче відгукнулися на заклик соціальних працівників та створили маленьке диво для кожної окремої дитини, було чимало! Прості жителі міста виявилися настільки щедрими та добрими, що із задоволенням долучалися до благодійної акції. Більше того, про благодійний захід для запорізьких дітей дізналася колишня жителька нашого міста, яка наразі проживає за кордоном, та зробила по-справжньому царський подарунок не для однієї дитини, а для багатьох, подарувавши їм м'які іграшки, набори для творчості, кольорові фарби та багато іншого! А візочки із подарунками на очах соціальних працівників наповнювалися і наповнювалися іграшковими потягами, поліцейськими машинками на радіоуправлінні, пазлами, настільними іграми та багатьма іншими бажаними скарбами.

Відбулися перші виїзди Діда Мороза та Снігуроньки у родини, які стоять на обліку центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Діти від отриманих подарунків просто у захваті! Багато сімей через скрутні обставини не можуть дозволити таких щедрих та яскравих подарунків для своїх дітей. Тож, приїзд казкових героїв у такі родини став справжнім святом для малечі.

Наступні виїзди у родини відбуватимуться протягом Новорічних та різдвяних свят. І ще багато дітлахів отримають чудовий настрій та здійснення мрій!