Світлій пам’яті Калайди Раїси Олексіївни

02.04.2018

Світлій пам’яті Калайди Раїси Олексіївни

Працівники і ветерани Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації глибоко сумують з приводу смерті колишнього керівника комунальної установи «Чернігівський дитячий будинок - інтернат» Запорізької обласної ради Калайди Раїси Олексіївни.

Для неї ця установа стала першим робочим місцем. Раїса Олексіївна почала працювати в Чернігівському дитячому будинку як молодий спеціаліст після закінчення у 1957 році Кам’янець - Подільського сільськогосподарського технікуму і застосовувала свої здібності на різних посадах.

Понад десять років, найдовше серед всіх керівників, Раїса Олексіївна очолювала колектив дитячого будинку. Вона спромоглася сконцентрувати зусилля співвробітників на вирішення найважливіших задач. Були налагоджені водопостачання та каналізація. В житлових корпусах та допоміжних приміщеннях виконано капітальний ремонт. Проведено благоустрій та озеленення території, прокладені тротуари і алеї. Придбане та встановлене нове обладнання в медичному пункті, пральному комбінаті та їдальні, відновлено плідні шефські зв’язки з підприємствами та установами району й області.

Перебуваючи на заслуженому відпочинку Калайда Раїса Олексіївна мешкала на території установи, радувалась успіхам колег та переживала за їх невдачі. Вона була щирою і гостиною. На 80 річчя Раїси Олексіївни приїздили директори інтернатних установ області, представники Департаменту. Багато було спогадів, безліч теплих слів почула ювілярка на свою адресу.

Надзвичайно скромна, уважна до думки іншого, небагатослівна і, при цьому, сумлінна, відповідальна та ретельна щодо виконання професійних обов’язків Раїса Олексіївна назавжди залишиться в пам’яті колег та історії органів соціальної сфери.

Працівники і ветерани Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрацій та системи в цілому висловлюють щире співчуття її рідним та близьким.