Про тематичний короткостроковий семінар «Питання призначення житлових субсидій органами соціального захисту населення з 01 травня 2018 року»

11.05.2018

На виконання розпорядження  облдержадміністрації від 15.02.2017     №703 «Про затвердження плану - графіку підвищення кваліфікації працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад у Запорізькому центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств. установ та організацій на 2018 рік» Департаментом соціального захисту населення обласної державної адміністрації (далі  - Департамент) проведено  короткостроковий семінар  з  працівниками органів соціального захисту населення усіх територій області.

          Тема: Про  призначення житлових субсидій з 1 травня 2018 року.

          Відкрила семінар заступник директора Департаменту - начальник управління соціальних гарантій, державної соціальної допомоги Катерина Кривошей.

          В заході взяли участь фахівці Департаменту.

Розгядались питання:

-         про загальні положення оновленого Порядку призначення житлової субсидії з 1 травня 2018 року;

-         щодо удосконалення механізму забезпечення технічними та іншим и засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення;

-         про призначення житлових субсидій за рішенням комісій при місцевих органах виконавчої влади, як виключення, з урахуванням нового Порядку призначення житлових субсидій;

-         опрацювання питання надання звітності щодо призначення житлових субсидій, з урахуванням нового Порядку їх призначення.

Учасники семінару отримали методичні рекомендації, розроблені Департаментом, відповіді на питання щодо вирішення окремих ситуацій в наданні зазначеного виду адресної допомоги.

          Відбулося активне обговорення тем семінару