Про семінар «Актуальні питання реалізації політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей»

12.04.2018

Департаментом соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації (далі – Департамент) було організовано короткостроковий семінар «Актуальні питання реалізації державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей» для спеціалістів місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, які відповідають за організацію оздоровлення та відпочинку дітей.

Захід відбувся в Запорізькому центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, керівників державних підприємств, установ і організацій (далі – Центр).

Розглядались актуальні питання впровадження сімейної політики та протидії торгівлі людьми, а також попередження насилля в сім’ї.

Відкривали семінар начальник відділу оздоровлення, сімейної політики та протидії торгівлі людьми Департаменту Ольга Дроздова і заступник директора Центру Інна Кононенко.

В заході взяли участь спеціалісти Департаменту, фахівці Центру, голова правління Запорізької обласної громадської організації «Об’єднання психологів та психоаналітиків «Взаємодія», інші запрошені.

Під час роботи семінару були проаналізовані і обговорені заходи, передбачені в області на поточний рік щодо оздоровлення та відпочинку дітей, стан оздоровчих закладів та фінансове забезпечення кампанії. Також розглядалась ситуація із безпекою дітей в цей період.

Відбулися практичні заняття.

Присутні отримали кваліфіковані відповіді спеціалістів на робочі питання.

Було проведено анкетування та вручення сертифікатів.