Про реабілітацію нацгвардійців

09.11.2018

08.11.2018 до комунального закладу «Санаторій медичної реабілітації «Глорія» Запорізької обласної ради для надання психологічної реабілітації прибула перша група військовослужбовців Нацгвардії  15 осіб.

Роботу організовано відповідно до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», в рамках укладеного Меморандуму між Головним Управлінням Національної гвардії України та Міністерством соціальної політики України щодо співпраці та взаємодії, здійснення комплексу заходів з реалізації прав та соціальних гарантій військовослужбовців.

Підготовка військовослужбовців Нацгвардії до виконання бойових завдань та їх реабілітація після повернення з зони антитерористичної операції  відбувається за адаптованою програмою НАТО. Запорізька область є пілотною щодо впровадження  зазначеної програми.

За інформацією психологічної служби Національної гвардії України, в межах «Програми декомпресії SAS (Закінчення місії)» військовослужбовці пройдуть 3-4 денну програму відновлення, що має допоїти їм адаптуватись у мирному житті.

З ними працюватимуть психологи, які самі виконували завдання у зоні антитерористичної операції.