Про обласний фестиваль української національної творчості патріотичного спрямування та участь у конкурсах з визначення програм, розроблених інститутами громадського суспільства

09.09.2019

За участю постійного партнера органів соціального захисту населення  координаційної ради громадських об’єднань та організацій по роботі з громадянами, які потребують соціальної підтримки, громадською організацією Запорізьке обласне об’єднання «Ветерани Запоріжжя за Україну» ведеться підготовка обласного фестивалю української національної творчості патріотичного спрямування «З вірою в Україну!»

Фінансову підтримку у сумі 50000 грн. в реалізації вказаного заходу за рахунок коштів обласного бюджету у 2019 році обласне об’єднання «Ветерани Запоріжжя за Україну»  отримує завдяки перемозі у конкурсі з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства.

Ще одним переможцем зазначеного конкурсу, проведеного Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації стала Запорізька обласна організація ветеранів України, якою була презентована конкурсна пропозиція  з назвою «Пошук шляхів взаємодії інститутів громадянського суспільства з органами влади та місцевого самоврядування». Обсяг фінансування з обласного бюджету згаданої конкурсної пропозиції  48852 грн. Мета проекту - визначення проблем, які виникли під час децентралізації і створення об’єднаних територіальних громад (далі - ОТГ) в діяльності ветеранських організацій, пошук шляхів підвищення дієздатності, фінансування статутної діяльності ветеранських організацій.
 

Зараз в 27 районних та 5 міських організаціях ветеранів області  діє 957 первинних громадських організацій, з них в межах ОТГ – 317.

        Третій конкурсант - переможець Запорізьке обласне відділення Всеукраїнського об’єднання жінок з інвалідністю «Донна» з конкурсною пропозицією: Семінари - тренінги інформаційної підтримки та заняття психологічної групи «Я перемогла!» для жінок, що перенесли рак молочної залози із Запорізької області. Сума, яка виділяється з обласного бюджету на реалізацію проекту  41223 грн.