Про нагородження переможців обласного конкурсу «Батько року» Вітаємо наших колег

11.09.2019

11.09.2019 втретє відбувся обласний конкурс «Батько року» з нагоди Всенародного дня батька.

Захід проводиться Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації відповідно до Комплексної обласної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017 - 2021 роки.

Переможців конкурсу привітала перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян та  голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак. Звертаючись до присутніх  вони підкреслили, що справжні чоловіки – це мужність, турбота, сила і любов. Побажали учасникам заходу доброго здоров'я, довгих років мирного життя, бойового духу, чоловічих вчинків, уваги й турботи рідних та близьких.

Всенародний день батька  ще порівняно молоде свято, що отримало путівку в життя у 2009 році. Відтоді  кожна третя неділя вересня стала датою, коли українське суспільство проявляє свою єдність і особливу повагу до цих загальнолюдських сімейних і державних цінностей. Бути хорошим батьком - найвідповідальніша і потрібніша робота в житті чоловіка.

Стати прикладом для сина і добрим чарівником для дочки, навчити, розповісти, захистити, пояснити   зробити все це з любов'ю і терпінням - таке може тільки тато, - зазначила Елла Слепян. Вона акцентувала увагу учасників заходу  на присутніх чоловіках у  військовій формі -  прикладі мужності і стійкості. особливо для хлопчиків.

У цьому році за звання «Батько року» боровся 91 чоловік. Серед них конкурсна комісія визначила 45 переможців  конкурсу у 17 номінаціях.  Батько року – справжній козак; Батько – працівник галузі металургії; Батько – рятівник; Батько – військовослужбовець, працівник Збройних Сил України; Батько – представник місцевих органів виконавчої влади; Батько – працівник органів місцевого самоврядування; Батько – громадський діяч; Батько – керівник підприємства; Батько – працівник агропромислового комплексу; Батько – працівник освіти і науки;  Батько – працівник охорони здоров’я; Батько – працівник культури та мистецтва; Батько – спортсмен; Батько – працівник засобів масової інформації; Батько – працівник правоохоронних, судових органів, нотаріату та адвокатури; Батько – працівник сфери соціального захисту населення; Батько – волонтер.

Особливо приємно, що серед переможців наші колеги - начальник управління соціального захисту населення Михайлівської райдержадміністрації Леонід Приступа, начальник управління праці та соціального захисту населення Бердянської райдержадміністрації Сергій Дегтяр і Олексій Кравець - начальник управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Заводському району.

Щиро вітаємо їх. Бажаємо нових трудових звершень, щастя, миру, родинного затишку та батьківської гордості за нащадків.  

Переможці  конкурсу отримали дипломи і квіти.