Про координаційний семінар з питань пенсійного забезпечення

12.02.2018

Начальник відділу державних допомог, компенсацій та пенсійного забезпечення Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації (далі _ Департамент) Ірина Гречаник з працівниками Департаменту взяла участь у координаційному семінарі для спеціалістів управлінь Пенсійного фонду України у Запорізькій області.

Тема заходу - «Актуальні питання пенсійного забезпечення, враховуючи зміни до законодавства України від 01.01.2018 та пенсійне забезпечення ВПО».

На семінарі були присутні Валерія Вершиніна - менеджер проекту, радник Мінсоцполітики України, Вікторія Терещенко – заступник начальника Головного управління пенсійного фонду України в Запорізькій області (далі – Головне управління), спеціалісти Головного управління, керівники і фахівці територіальних управлінь Пенсійного фонду області.

Розглядались питання:

  • Пенсійного забезпечення жителів територій, що не контролюються урядом України: точка зору міжнародних організацій. Зміни у законодавстві України стосовно пенсійного забезпечення.
  • Практичних аспектів призначення пенсій ВПО, особливості взаємодії з системою соціального захисту.
  • Актуальних напрямів пенсійного забезпечення, пов’язані з реалізацією норм Закону України № 2148 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».
  • Підвищення якості обслуговування громадян, у тому числі через мережу віддалених робочих місць.

Ірина Гречаник виступила у обговоренні порядку денного та порушених у виступах проблем, детально зупинившись на забезпеченні ефективної взаємодії органів соціального захисту населення та Пенсійного фонду в інтересах населення області. Відповіла на численні запитання.