Про конкурс “Господиня свого краю” 2018

12.03.2018

В Запоріжжі відбувся традиційний ХVІІ обласний конкурс  “Господиня свого краю”.

Його в чергове проведено Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації (далі – Департамент) в рамках заходів, передбачених Комплексною обласною програмою з оздоровлення та відпочинку дітей, підтримки сім’ї, молоді, гендерного паритету та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 26.01.2017 № 57 та з метою впровадження гендерної рівності в суспільстві.

Цього року в конкурсі взяло участь 227 найшановніших жінок, які своєю діяльністю роблять значний внесок у державотворення, розвиток економіки, освіти, культури та спорту, є лідерами в різних галузях, впливають на громадське життя області. Лауреатами стали 51 жінка у 16 номінаціях,  які охоплюють різні сфери господарського, суспільно-політичного, духовного і громадського життя Запорізького краю.

Вітали лауреаток з перемогою керівники Запорізької обласної ради та обласної державної адміністрації.

У виступах і зверненнях під час заходу відмічалось, що в  нелегкий, але доленосний для України час наші жінки воюють, самовіддано працюють,  піклуються про свої родини, бійців у зоні антитерористичної операції, переселенців та інших потребуючих сторонньої допомоги співгромадян.  Сьогодні жінки змінили традиційне уявлення про них, як слабку стать. В економіці, політиці, науці і мистецтві вони наочно доводять, що чисто чоловічих професій не існує. Представниці прекрасної половини людства складають переважну більшість в апаратах органів виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, правоохоронних, судових органах, у сферах охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, науки, культури і громадської діяльності.

Промовці висловлювали щиру вдячність українкам – берегиням роду і господиням  від усіх чоловіків.

Переможницям були вручені дипломи та квіти.

Прикрасою заходу став виступ перед його учасницями Анатолія    Сердюка – українського композитора – пісняра, громадського діяча, Заслуженого працівника культури України. Його ліричні та патріотичні твори стали гармонійним доповненням акції.

Працівники соціальної сфери області пишаються тим, що до лауреаток конкурсу “Господиня свого краю” належать їх колеги Тарасова Тетяна Олександрівна – головний спеціаліст відділу з прийому громадян управління соціального захисту населення Приазовської райдержадміністрації та Репіна Світлана Анатоліївна – заступник директора – начальник відділу методичного забезпечення соціальної роботи Запорізького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.