Про зимові свята в установах соціальної сфери

08.01.2019

Традиційно урочисте і змістовне відзначення Нового року та Різдва Христового, з концентрами, виставами і святковими обідами, відбулося в  мережі інтернатних установ, підпорядкованих Департаменту соціального захисту населення Запорізької облдержадміністрації (далі - Департамент) В них зараз проживає в комфортних умовах близько 2,8 тисяч людей похилого віку та осіб з інвалідністю.

Підопічним забезпечено якісне харчування, кваліфікована медична допомога, створені гарні побутові умови, є можливість занять улюбленою справою .

Персонал установ,  разом з їх мешканцями, прикрасили приміщення, кухарі приготували смачні святкові страви. В гості до підопічних приїздили численні відвідувачі, у тому числі представники органів влади, громадськості, релігійних організацій, волонтери. Зокрема, до Преславського психоневрологічного інтернату завітав з новорічно - різдвяним привітанням народний  депутат України Сергій Валентиров.

Особливо чекали на ці свята діти - вихованці комунальних установ. В Запорізькому дитячому будинку - інтернаті привітала дітей і вручила подарунки директор Департаменту Світлана Абдурахманова. Також  відвідали вихованців і взяли участь у святкових заходах представники різних обласних і міських структур, у тому числі підприємств, учбових закладів, молодіжних організацій тощо.

Зимові свята залишили у підопічних яскраві враження, сприяли їх  адаптації у суспільство, відновленню втрачених соціальних зв’язків.